Kurumsal

Özel lezzetlerle kaplı leblebilerimizi sizlerle buluşturmayı amaçlayan YurtdaşTarım, 1960 yılından beri üç kuşaktır leblebi imalatını yapmaktayız.Uzun yıllardır ürettiğimiz ürünlerimizin yurtdışına ihracatını da kendimiz yapmaktayız.Bulgaristan Sofia'da firmamızla aynı isimli başka bir şirketimiz bulunmakta olup,.Ukrayna'da ayçekirdeği, kabakçekirdeği ve ceviz için depolarımız bulunmaktadır.

Paketlenmiş kuruyemiş konusunda da kalitesi ve şık sunumları ile tercih edilen markalar arasında yerini almıştır.

firmamız ürünlerinden sarı leblebi, çifte kavrulmuş leblebi, çıtır leblebi, beyaz leblebi, şekerli leblebi çikolatalı leblebi ve gofy (kula gevreği)   ile  içeren geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin beğenisine sunmuş  olup Avrupa ülkeleri balkan ülkeleri Ortadoğu ülkelerine ihracat yaparak   leblebinin adını ve tadını duyurmuştur.

Ayrıca firmamız kuru üzüm, kuru kayısı, fındık,ayçekirdeği kabakçekirdeği iç ceviz  kabuklu ceviz kuş üzümü  nohut gibi gibi  ithal kuru gıda ürünlerinde tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Global hizmet anlayışımızla sizlere gereken vizyon ve misyonumuzla hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.